Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen

  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen appartement ligt op 2 km van het Panathinaïsch Stadion en op slechts 5 minuten lopen van Larissis metrostation. Het appartement van 21 m² bevat voldoende ruimte voor het ontvangen van 2 personen in 1 slaapkamer.

Dit appartement bevat een balkon, een terras en een zitruimte, biedt airconditioning aan, en kijkt uit over de berg. Gasten van de accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

Maak uw verblijf nog aangenamer in Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen appartement met een kitchenette, ingericht met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei voor uw comfort.

Dit 1-badkamer appartement heeft een eersteklas ligging op een korte afstand van Thissio treinstation. Het Akropolismuseum bevindt zich op 2,1 km van Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen appartementen, terwijl Ipeirou busstation op slechts 250 meter afstand van het pand ligt. Deze accommodatie bevindt zich binnen 25 minuten wandelafstand van de stad Athene.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen
Bright,Comfort House In The Heart Of Athens
Mobiele prijsaanbieding

Bright,Comfort House In The Heart Of Athens

9.5
Voortreffelijk 18 beoordelingen
163 m van de accommodatie
USD 92 USD 83
per nacht
Studio Σταθμός Λαρίσης 1Gbps , Μπαλκόνι
Mobiele prijsaanbieding

Studio Σταθμός Λαρίσης 1Gbps , Μπαλκόνι

9.0
Schitterend 2 beoordelingen
224 m van de accommodatie
USD 55 USD 50
per nacht
Modern#2
Mobiele prijsaanbieding

Modern#2

7.8
Goed 29 beoordelingen
441 m van de accommodatie
USD 68 USD 61
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    40 km

    Treinstations

    Station Peloponnese
    300 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Patio
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00002682213
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen appartement zijn onder andere de stad Athene, het Panathinaïsch Stadion, het Akropolismuseum.
    • Hoeveel kost het om bij dit centraal gelegen Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen appartement te verblijven?
      De huurprijs van dit centraal gelegen Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen appartement is €67.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit centraal gelegen Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen appartement?
      Restaurants in de buurt van dit centraal gelegen Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen appartement zijn onder andere Casaloma Pizza en The Station Gyros-Souvlaki-Coffee restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in dit appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in dit appartement.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een broodrooster.
    • Hoe groot is Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen appartement?
      Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen appartement heeft een totale oppervlakte van 21 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    40 km

    Treinstations

    Station Peloponnese
    300 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Small Oasis-Ueber Den Daechern Von Athen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten